Ogłoszenia Duszpasterskie

                                                                OGLOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  DWUDZIESTĄ CZWARTĄ NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

                                                                                                                          12 WZRESIEŃ 2021 r.

1.Nieszpory w dniu dzisiejszym o godz. 17.00.

2.Spotkanie Rady Parafialnej w najbliższą środę po Mszy po Mszy św. wieczornej o godz. 19.15. Serdecznie zapraszamy.

3.W środę ze względu na prace renowacyjne nie będzie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu; natomiast odbędzie się nabożeństwo o godz. 18.00.

4.Msza św. w intencji Ojczyzny w czwartek o godz. 18.30 a po niej nabożeństwo.

5.W piątek o godz. 18.30 Msza św. w intencji Wspólnoty Kół Koronkowych a po niej nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6.Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii św., odbędzie się w przyszłą niedzielę 19 września bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele.

7.Dróżki do siedmiu radości NMP w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

8.Chłopców i dziewczęta w wieku od 9 do 15 lat mających słuch muzyczny i pragnących śpiewać w naszym kościele zapraszamy do scholi dziecięcej. Próby muzyczne odbywają się w piątki w godz. od 17.00 do 19.00 w sali nr 8. Dzieci śpiewają podczas Mszy św. niedzielnych o godz. 11.30.

9.Młodzież i dorosłych, którzy chcieliby śpiewać psalmy responsoryjne i prowadzić śpiew podczas liturgii w kościele zapraszamy do szkoły kantorów, którą prowadzi nasz organista Pan Jacek. Zajęcia muzyczne odbywają się w soboty o godz. 10.00 w sali nr 1.

10.2 października czyli w pierwszą sobotę miesiąca padziernika odbędzie się doroczna pielgrzymka Żywego Różańca do sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Zapraszamy także inne chętne osoby. Koszt pielgrzymki 20 zł. Zapisywać można się w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

11.Za złożone ofiary na tacę w dzisiejszą drugą niedzielę miesiąca oraz za wszelkie ofiary składane na ten cel, wszystkim wiernym składamy serdeczne Bóg zapłać i w naszych modlitwach polecamy ofiarodawców Bogu.

12.Gościmy dziś pana Mariana Skutnika, autora komiksów biblijnych, które są ilustracją przypowieści o Dobrym Samarytaninie i Synu Marnotrawnym. Książki do nabycia przy wyjściu z kościoła w cenie 35 zł. Dochód ze sprzedaży jest wsparciem dla hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Z KALENDARZA LITURGICZNEGO:

PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i dra K-ła.

WTOREK – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

ŚRODA – Wspomnienie NMP Bolesnej.

CZWARTEK – Wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana.

PIĄTEK – Święto Stygmatów św. Franciszka z Asyżu.

SOBOTA – Święto św. Stanisława Kostki.

Naszym parafianom, gościom oraz sympatykom odwiedzającym naszą parafialną stronę internetową życzymy Bożego błogosławieństwa.

Brak możliwości komentowania.