Schola Dziecięca – Oto Jestem

OTO JESTEM – to wyrażenie oznacza pełną gotowość realizowania pięknej misji śpiewania na cześć Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego, Który wobec nas, ludzi, a zwłaszcza dzieci, stoi zawsze z wyciągniętą i pomocną dłonią oraz sercem pełnym miłości.

Dziecięca Schola OTO JESTEM działa od października 2020 roku. Dorobiła się już nagrania dwóch teledysków z kolędami, które można obejrzeć na kanale YouTube naszej parafii: 

https://www.youtube.com/channel/UCj0jqhU3r_TBTC4ZMi_3AEw .

Schola śpiewa w niedziele podczas Mszy św. dla dzieci o godz. 11.30 i koncertuje zarówno w Legnicy, jak i poza jej granicami.

Dzieci podczas prób otrzymują solidne podstawy śpiewu i emisji głosu. Uczestniczą w zajęciach grupowych i indywidualnych. Uczą się śpiewu wielogłosowego i solowego. Wspaniała atmosfera panująca w zespole tworzy silne więzi i zaszczepia chęci do kontynuowania śpiewania, mimo wielu innych konkurencyjnych dla dzieci zajęć.

Próby odbywają się w piątki w godz. 17.00-19.00 w sali nr 9. W niedziele spotykamy się na rozśpiewaniu o godz. 10.30 w sali nr 9, a następnie uczestniczymy śpiewająco we Mszy św. dla dzieci o godz. 11.30.

Zapraszamy chłopców i dziewczęta w wieku 9-15 lat.

Zajęcia prowadzą Pan Jacek Woźniak – organista i o. Bronisław Staworowski.

Kontakt: kom. 603 757 139, e-mail: b.staworowski@franciszkanie.pl

Brak możliwości komentowania.